Atrakcyjne Władysławowo

Władysławowo, miasto leżące na Pobrzeżu Gdańskim, nad Morzem Bałtyckim i Zatoką Pucką zlokalizowane w północnej Polsce, w województwie pomorskim, w powiecie puckim, w gminie Władysławowo. Władysławowo noclegi kwatery Miejscowość położona jest u nasady mierzei Helskiej, 48 km od Gdyni i 33 km od Helu. Mieści się tutaj port morski w którym prowadzone jest przetwórstwo ryb, fabryka lodu i mączki rybnej, stocznia remontowa. Od maja do października cumują przy jego nabrzeżu jachty sportowe i żaglówki. Władysławowo to także idealna baza wypadowa po wszelkich wycieczkach po tym regionie polskiego wybrzeża. Władysławowo to nie tylko małe miasto, ale rozległy teren, ciągnący się od Karwi na zachodzie, poprzez najdalej na północ wysuniętą Jastrzębią Górę, Rozewie i Chłapowo, aż po leżące na mierzei helskiej Chałupy. Władysławowo pokoje kwatery Powierzchnia Władysławowa to prawie 40 km2. Od 1 stycznia 2015 r. powierzchnia miasta wynosi 12,59 km².

Magnesem przyciągającym turystów jest połączenie morskiego klimatu z dużym nasłonecznieniem oraz bogatym w jod powietrzem oraz piaszczysta i szeroka plaża. Znajduję się tu deptak – aleja Gwiazd Sportu, na której znajdują się chodnikowe gwiazdy z wypisanymi imionami i nazwiskami słynnych sportowców polskich i trzech zagranicznych. Władysławowo pensjonaty Promenada rozciąga się od ul. Księdza Merkleina aż do zejścia nad morze. Płytka Zatoka Pucka i odpowiednie wiatry stwarzają miłośnikom windsurfingu i kitesurfingu najlepsze warunki w Polsce do uprawiania tych sportów. Władysławowo to raj dla sportowców, którzy przygotowują się w Cetniewskim Ośrodku Sportu do zawodów.

Przez cały rok, a szczególnie w sezonie letnim, Władysławowo obfituje w rozmaite atrakcje. Władysławowo wille Funkcjonują tu liczne centra rozrywki, lunaparki, kawiarenki, organizowane są imprezy, dyskoteki i koncerty. Władysławowo apartamenty Gościnne Władysławowo posiada bogatą i stale rozwijającą się bazę noclegową i gastronomiczną – coraz więcej obiektów noclegowych i gastronomicznych funkcjonuje całorocznie.