Biały Dunajec

Biały Dunajec to niewielka wieś podhalańska na Pogórzu Spisko-Gubałowskim. Przez miejscowość przepływa rzeka o tej samej nazwie. Dzięki atrakcyjnej lokalizacji blisko jest stąd do takich miejscowości jak Poronin, Ząb, Białka i Bukowina Tatrzańska oraz Zakopane.

Noclegi Biały Dunajec położone blisko term podhalańskich i 6 km od centrum Zakopanego czyni tą miejscowść popularną na wczasy, ferie, urop czy weekend. Obiekty noclegowe na każdą kieszeń w cichej i spokojnej okolicy, doskonałej do wycieczek pieszych i rowerowych oraz uprawiania sportów zimowych.

Atrakcyjne położenie wsi zapewnia wspaniałe widoki na Tatry, Beskidy, Gorce, Pieniny, Kotlinę Orawsko-Nowotarską i dolinę Białego Dunajca. Zwiedzanie tych przepięknych okolic ułatwią szlaki piesze i rowerowe oraz możliwość wybrania się na przejażdżkę zaprzęgami konnymi. Piechurzy mogą skorzystać także z oznakowanych szlaków górskich: zielonego biegnącego przez Szaflary z Zakopanego do Dursztyna i czerwonego przez Poronin z Chochołowa na przełęcz Trzy Kopce.

Willa dysponuje ogrodzonym parkingiem, placem zabaw dla dzieci i altaną góralską z grillem. W okresie letnim dodatkowo istnieje możliwość wypożyczenia rowerów i kijków, a zimą sprzętu narciarskiego.