Noclegi na Mazurach

Mazury to piękny region Polski, słynący z malowniczych krajobrazów, krystalicznie czystych jezior i licznych atrakcji turystycznych. W tym artykule przedstawimy najlepsze miejsca na noclegi w Mazurach.

  1. Hotel Amax

Hotel Amax to luksusowy hotel położony nad brzegiem jeziora Niegocin, niedaleko centrum Giżycka. Hotel oferuje 81 eleganckich pokoi i apartamentów, wyposażonych w telewizor, dostęp do internetu, sejf, minibar oraz łazienkę z suszarką do włosów. Hotel oferuje również basen, centrum fitness, saunę, jacuzzi, restaurację, bar i ogród. W hotelu serwowane są dania kuchni polskiej i międzynarodowej. Cena za pobyt z wyżywieniem zaczyna się od około 350 złotych za osobę.

  1. Gościniec Mazurski Raj

Gościniec Mazurski Raj to uroczy pensjonat położony nad brzegiem jeziora Roś, niedaleko centrum Mikołajek. Pensjonat oferuje 16 przytulnych pokoi i apartamentów, wyposażonych w telewizor, dostęp do internetu oraz łazienkę z suszarką do włosów. Pensjonat oferuje również ogród, plac zabaw dla dzieci oraz bezpłatny parking. W pensjonacie serwowane są dania kuchni polskiej i międzynarodowej. Cena za pobyt z wyżywieniem zaczyna się od około 200 złotych za osobę.

  1. Hotel Srebrny Dzwon

Hotel Srebrny Dzwon to piękny hotel położony nad brzegiem jeziora Niegocin, niedaleko centrum Giżycka. Hotel oferuje 45 komfortowych pokoi, wyposażonych w telewizor, dostęp do internetu, sejf, minibar oraz łazienkę z suszarką do włosów. Hotel oferuje również basen, centrum fitness, saunę, jacuzzi, restaurację, bar i ogród. W hotelu serwowane są dania kuchni polskiej i międzynarodowej. Cena za pobyt z wyżywieniem zaczyna się od około 250 złotych za osobę.

  1. Domek nad jeziorem

Domek nad jeziorem to uroczy domek letniskowy położony nad brzegiem jeziora Mamry, niedaleko centrum Mikołajek. Domek oferuje 2 sypialnie, salon z kominkiem, kuchnię oraz łazienkę z prysznicem. Domek oferuje również ogród, grill oraz bezpłatny parking. Cena za pobyt z wyżywieniem zaczyna się od około 400 złotych za domek.