Noclegi w Wiśle

Wisła to malownicza miejscowość położona w Beskidzie Śląskim. Znana głównie jako ośrodek narciarski, Wisła przyciąga również turystów w innych porach roku. Aby skorzystać z atrakcji turystycznych Wisły, potrzebne są odpowiednie noclegi. W tym artykule przedstawimy różne możliwości zakwaterowania w Wisłe, od pensjonatów i hoteli po wynajem apartamentów.

  1. Hotele w Wisle

Wisła ma wiele hoteli, które oferują różne poziomy luksusu i udogodnień. Od budżetowych hoteli do pięciogwiazdkowych obiektów, Wisła ma coś dla każdego. Poniżej przedstawiamy kilka z nich.

  • Hotel Gołębiewski Wisła: Ten luksusowy hotel położony jest na zboczu góry. Oferuje basen, spa, korty tenisowe, sauny, jacuzzi i wiele innych udogodnień. Pokoje są przestronne i wyposażone w telewizor, minibar i sejf.
  • Hotel Belweder: Ten pięciogwiazdkowy hotel oferuje piękne widoki na góry. Pokoje są stylowo urządzone i wyposażone w telewizor, minibar i sejf. Hotel ma również basen, spa, sauny, jacuzzi i wiele innych udogodnień.
  • Hotel Stok: Ten hotel położony jest na zboczu góry i oferuje piękne widoki na okolicę. Pokoje są przestronne i wyposażone w telewizor, minibar i sejf. Hotel ma również basen, spa, sauny i jacuzzi.
  • Hotel Pod Jedlami: Ten przytulny hotel położony jest w centrum Wisły. Oferuje pokoje wyposażone w telewizor i łazienkę. Hotel ma również restaurację, w której podawane są dania kuchni polskiej i europejskiej.
  1. Pensjonaty w Wisle

Pensjonaty w Wisle to dobry wybór dla tych, którzy szukają przytulnego i kameralnego miejsca do wypoczynku. Wiele pensjonatów oferuje pokoje z balkonami, skąd można podziwiać piękne widoki na góry. Poniżej przedstawiamy kilka z nich.

  • Pensjonat U Faryja: Ten przytulny pensjonat położony jest w centrum Wisły. Oferuje pokoje wyposażone w telewizor, łazienkę i balkon. Pensjonat ma również restaurację, w której podawane są dania kuchni polskiej i europejskiej.
  • Pensjonat Beskidy: Ten pensjonat położony jest w spokojnej okolicy, niedaleko centrum Wisły. Oferuje pokoje wyposażone w telewizor, łazienkę i balkon. Pensjonat ma również saunę i jacuzzi.
  • Pensjonat K