Bukowina Tatrzańska

Bukowina Tatrzańska noclegi to jedna z najpiękniejszych miejscowości na Podhalu nie tylko zimą. Bukowina Tatrzańska pensjonaty zaprasza miłośników nart do stacji narciarskiej „RusinSKI”, która oferuje kolej krzesełkową i wyciągi orczykowe. Bukowina Tatrzańska tanie noclegi przyciąga turystów sztucznie dośnieżanymi stokami, trasami przygotowywanymi przez ratraki i odpowiednio oświetlonymi.

Bukowina Tatrzańska noclegi to również dostępne dla turystów przez cały rok Termy Bukovina z ekskluzywnym cztero-gwiazdkowym hotelem. To wyjątkowe termalne kąpielisko z centrum SPA oraz atrakcjami dla najmłodszych jest prawdziwą atrakcją miejscowości Bukowina Tatrzańska pensjonaty, o czym warto się przekonać przyjeżdżając tutaj o każdej porze roku.

Bukowina Tatrzańska tanie noclegi to także świetna baza wypadowa na piesze wędrówki zarówno po polskich, jak i po słowackich Tatrach. Łatwo się stąd dostać na Rysy, do Morskiego Oka, Doliny Pięciu Stawów, na Orlą Perć czy Świnicę. Przecinają się tu też szlaki turystyczne na dużo dalsze wędrówki.

Bukowina Tatrzańska noclegi słynie także z wydarzeń kulturalnych, na przykład występy amatorskiego teatru, w którym aktorzy noszą lokalne stroje i posługują się gwarą. Bukowina Tatrzańska pensjonaty to miejsce, gdzie W lutym organizowany jest Góralski Karnawał i Ogólnopolski Przegląd Grup Kolędniczych. Bukowina Tatrzańska tanie noclegi kojorzona jest jednak bardzo często z wydarzeniem, jakim są Sabałowe Bajania odbywające się co roku i to od ponad czterdziestu lat.