Białka Tatrzańska

Białka Tatrzańska jest najchętniej odwiedzaną miejscowością na Podhalu. Turyści oblegają Białkę zwłaszcza zimą, w czasie ferii, to znajdziesz świetne noclegi blisko wyciągu Białka Tatrzańska Stacje narciarskie mają doskonale przygotowane stoki, wypożyczalnie sprzętu i także zaplecze gastronomiczne. Poza wyciągami narciarskimi i trasami skiturowymi czeka na turystów wiele szlaków pieszych i rowerowych.

A czynne przez cały rok baseny termalne przyciągają turystów nie tylko z kraju ale także z za granicy. Noclegi blisko term w Białce Tatrzańskiej cieszą się dużą popularnością w śród turystów. Białka noclegi leży w Tatrach nad rzeką białką stąd też jej nazwa. Latem można tu spotkać wędkarzy i rodziny wypoczywające nad jej brzegiem.

Urozmaicony krajobraz i niezapomniane widoki na Tatry zachęcają do wyruszenia na niezliczone okoliczne szlaki piesze i rowerowe. To miejscowość letniskowa, posiadająca wiele atrakcji i jest świetnym wyborem na spędzenie wolnego czasu – koleje linowe, wyciągi narciarskie, jak również baseny termalne to tylko kilka przykładów tego co nam oferuje Białka.